Leírás
Sincoheren Parts 600W 808nm Laser Stack

jellemzője
Magasabb teljesítményátalakítási hatékonyság
Nagyobb megbízhatóság, teljesítmény, hosszú élettartam
Makró csatorna csomag, zárt ház
2,0 mm távolság a rudak között
A rudak száma testre szabható
Az ablakon lévő AR bevonat csökkenti az energiaveszteséget
Egy- vagy több{0}}hullámhosszúság 755 nm, 808 nm, 1064 nm egyetlen köteg modulban
Alacsony hőállóságú csomag
Number of shots: >20 millió
Hosszú garancia 20 hónap

Adatlap
Cikkszám: WC808VS600
| Optikai | Tipikus érték |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Munkamód | QCW |
| Kimeneti teljesítmény | 600W |
| Barok száma | 10 |
| Impulzus szélesség | 400 ms vagy annál kisebb |
| Üzemi ciklus | 40% vagy annál kisebb |
| Elektromos | |
| Üzemi áram | ~50A |
| Küszöbáram | ~10A |
| Üzemi feszültség | ~18V |
| Konverziós hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
Csomag rajz

Népszerű tags: sincoheren alkatrészek 600w 808nm lézerverem beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










