Lézerrudak Stack UltraForm
Áttekintés
Jellemzők:
Nagy teljesítmény és ultrarövid impulzusidő
Magas csúcsenergia
1-10 Hz gyorsfrekvencia a gyors szőrtelenítésért
Long lifetime >30 millió lövés
A hosszú garancia 20 hónap
Figyelem:
1. Lézeres munkavégzés esetén kerülje a szem vagy a bőr közvetlen vagy szórt sugárzás hatását
2. Szállítás, tárolás és használat során antisztatikus intézkedéseket kell tenni
3. Használjon állandó áramforrást, hogy elkerülje a túlfeszültséget munka közben
4. Névleges áramerősség és névleges teljesítmény alatt használják, ellenkező esetben csökkenti az élettartamot
5. Fenntartja a jó hőelvezetést lézeres működés közben


Adatlap
Cikkszám: WC808VS600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 60W |
| Barok száma | 10 |
| Kimeneti teljesítmény | 600W |
| Impulzus szélesség | 400 ms vagy annál kisebb |
| Üzemi ciklus | 40% vagy annál kisebb |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ~50A |
| Küszöbáram Ith | ~10A |
| Üzemi feszültség Vop | ~19V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőm. | 20-30 fok |
| Tárolási hőm. | 0-55 fok |
Csomag rajz

Népszerű tags: lézerrudak stack ultraform beszállítók, gyártók Kína, gyári, nagykereskedelmi, gyártott Kínában










