Leírás
Vízhűtéses, kiváló minőségű 100 W-os 808 nm-es egysávos dióda
Előnyök
- Hard Solder Asembly Technology
- Nagyobb megbízhatóság
- Optimalizált OE-konverziós hatékonyság
- Stardard konfiguráció és testreszabott csomag
Alkalmazások
- Szivattyúzás
- Ipar
- Orvosi
- Nyomtatás
- Tudományos kutatás
Rajz:

Cikkszám: WC808SB100
Cikk neve: Vízhűtéses 100w 808nm egysávos dióda
| Optikai | |
| Tipikus hullámhossz | 808±15NM |
| Kimeneti teljesítmény | 100W |
| Spektrális szélesség FWHM | 3 nm vagy annál kisebb |
| Spektrális szélesség FW90%E | 6 nm vagy annál kisebb |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 40 Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 10 Deg |
| Polarizációs mód | TM |
| Lejtő | Hatékonyság |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 110A vagy annál kisebb |
| Küszöbáram Ith | 20A vagy annál kisebb |
| Üzemi feszültség Vop | Kisebb vagy egyenlő, mint 2 V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 55%-nál nagyobb vagy egyenlő |
| Termikus | |
| teszt Hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0.28nm/fok |










