CW mikrocsatornás dióda lézerverem
A CuW alegység kiváló hő- és elektromos vezetése, valamint a GaAs szerszámanyaggal való szoros CTE illeszkedés miatt. Az MCC-csomag lehetővé teszi több nagy teljesítményű lézerdióda egymásra helyezését egy tömbbe arany/ón forrasz felhasználásával, majd az alegységet ezután vízhűtő csatornákkal hűtik.
Jellemzők:
Testreszabott mechanikus alkatrészméret
Kiváló gerenda jellemzők
Kemény-forrasztásos csomagolási technológia
Szőrtelenítő gép fogantyújának javítása, cseréje
Alkalmazások:
Az ezekkel a csomagokkal elért nagy kimeneti teljesítmény lézerszivattyúzásban, katonai (távolságmérő, fényérzékelő) vagy orvosi alkalmazásokban használható.

![product-1-1 6V`K3%D1O]5OMMP8_9~}AYF](/Content/uploads/202098745/2020113013121256dbfdf0db2346e195583086d9718bf4.jpg)

Specifikációs lap
Cikkszám: WC808VS500
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 100W |
| Barok száma | 5 |
| Impulzus szélesség | 400 ms vagy annál kisebb |
| Üzemi ciklus | 40% vagy annál kisebb |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ~100A |
| Küszöbáram Ith | ~10A |
| Üzemi feszültség Vop | ~12V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
Rajz
![product-1-1 {]]PTL2}`I@TXG5T)}IUR@4](/Content/uploads/202098745/20200710135017cb3c6a776ab348ad85bf00f00bb441a4.png)
Népszerű tags: cw mikrocsatornás dióda lézerverem beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










