Leírás
360 W-os három hullámhosszú dióda lézerrudak
Egyéb kimeneti teljesítmények is elérhetők, például 300 W, 500 W, 600 W, 800 W
3 különböző hullámhosszt (755nm+808nm+1064nm) egyesít egy kötegbe

Műszaki adatok:
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 760±20nm |
| Kimeneti teljesítmény | 60W/bar |
| Barok száma | 2 |
| Középső hullámhossz | 808±20nm |
| Kimeneti teljesítmény | 60W/bar |
| Barok száma | 2 |
| Középső hullámhossz | 1064±20 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 60W/bar |
| Barok száma | 2 |
| Munkamód | QCW |
| Bar to Bar Spacing | 2 mm |
| Polarizációs mód | TE/TM |
| Lejtési hatékonyság | ≥1.0W/A |
| Impulzus szélesség | ≤400 ms |
| Üzemi ciklus | ≤40% |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 60A |
| Küszöbáram Ith | 13A |
| Üzemi feszültség Vop | 11V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | ~45% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
Miért válassz minket:
További részletekért forduljon hozzánk (info@brandnew-china.com)
Népszerű tags: 360w három hullámhosszú dióda lézerrudak verem beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










