12 bar dióda verem Alma Soprano ICE-hez
A mikrocsatornának sok problémája van a vízkorrózió miatt, a passzív hűtés sokkal jobb. Tehát a BrandNew Technology kifejleszti ezt a passzív hűtésű modellt, alacsony rúd-sáv osztásközzel a fényerő növelése érdekében. A lézer kézidarab hullámhossza 808 NM, amely alkalmas szőrtelenítésre
FŐBB JELLEMZŐK:
Kompakt méret
600 W vagy 1200 W opcionális
Ausn forrasztási csomag
Fejlett sugárkondicionálás
Alacsony nyomás és vízáramlás követelményei


Tanácsok a lézergép karbantartásához:
1. Kérjük, cserélje ki a szűrőt egyszer 6 hónapig.
2. Adjon DI vizet a géphez, és 1 hónapig cserélje ki a vizet.
3. Ha a gép hosszú ideig nem működik, engedje le a vizet a gépből.
4. 2 órás munkavégzés után hagyja a gépet 5 percig pihenni
Adatlap
Cikkszám: WC808T1200
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 100W |
| Barok száma | 12 |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 70 Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 12° C |
| Polarizációs mód | TE |
| Emitter mérete | 10x13,2 mm |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 100A |
| Küszöbáram Ith | 20A |
| Üzemi feszültség Vop | 24V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -40-80 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,3 nm/fok |
Csomag rajz

Népszerű tags: 12 bar dióda verem alma szoprán jég beszállítóknak, gyártóknak Kína, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










