755 808 1064 Dióda lézertömb
755 808 1064 A Diode Laser Array 3 különböző hullámhosszt egyesít egyetlen sávban, amelyek egyidejűleg a szőrtüsző különböző mélységeiben működnek a jobb hatékonyság és a biztonságos és átfogó szőrtelenítési kezelés érdekében.
A különböző teljesítményű lézertömbök eltérően működnek a különböző alkalmazásokban. Például az orvosi kozmetológia területén a nagy-energiájú-sűrűségű lézersugarak apró csatornák kialakításával elősegítik a kollagén regenerálódását, ezáltal bőrjavító és szépségápolási hatásokat érnek el. Az ipari feldolgozásban a nagy-teljesítményű lézertömbök nagyobb vágási és hegesztési hatékonyságot biztosítanak, és alkalmasak fémfeldolgozásra, anyagfeldolgozásra és egyéb területekre.

Adatlap
Cikkszám: WC781VS600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 755nm/808nm/1064nm |
| Munkamód | QCW |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 60W |
| Barok száma | 10 |
| Üzemi ciklus | 40% vagy annál kisebb |
| Elektromos | |
| Üzemi áram | ~50A |
| Küszöbáram | ~10A |
| Üzemi feszültség | ~18V |
| Konverziós hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
Csomag rajz

Népszerű tags: 755 808 1064 dióda lézertömb beszállítók, gyártók Kína, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










