600W 808NM dióda lézer tömb FAC -val

Termékleírás
A legmagasabb fényminőség érdekében a dióda rudaknak a lehető legkedvesebbek kell lenniük a .} másrészt a hatékony hűtéshez a hűtőbordák minimális vastagságához szükségesek, amelyeket a . rudak közé kell felszerelni, mivel a minimum távolságra van, az egyéni dióda kombinált kimenetének sugárminősége, az egyéni dióda -szankció egy kombinált outputjának sugaraminősége. A dióda kombinált kimenetének sugaraminősége a dióda kombinált kimenetének sugaraminősége. A dióda kimenete egy kombinált kimenetének sugaraminősége egy nemi kimeneti kimeneti kimenet sugaraminősége. . sáv
Számos technika létezik azonban a probléma jelentősen enyhítésére, e . G . A különböző diódakishalmok kimeneteinek térbeli átlapolásával, a polarizációs kapcsolásokkal, vagy hullámhosszúságú multiplexeléssel . Különböző típusú, a kapcsolódó eszközöket fejlesztették ki az ilyen célokra. Alkalmazás, diódaköteg használható csatolt optikával vagy anélkül.

Adatlap
Tétel Nem .: WC808VS600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808nm |
| Hullámhossz -tolerancia | ± 10nm |
| Működőképes üzemmód | QCW |
| Kimeneti teljesítmény | 600W |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 38DEG |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 12DEG |
| Impulzus szélesség | Kevesebb vagy 400 ms |
| Szolgálati ciklus | Kevesebb vagy egyenlő 40% |
| Elektromos | |
| Működési áram | 50A |
| Küszöbáram | 10A |
| Üzemi feszültség | 18V |
| Erőátalakítási hatékonyság | 50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20 ~ 30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
Csomagolás

Népszerű tags: 600W 808NM dióda lézer tömb a FAC beszállítóival, Kínai Gyártók, gyár, nagykereskedelem, Kínában készült










