3 hullámhosszú dióda lézer
Áttekintés
Jellemzők:
3 különböző hullámhossz kombinált (755nm+808nm+1064nm) minden bőrhöz
755 nm: kifejezetten hatékony szőke hajra, finom hajra
808 nm: arany standard hullámhossz minden hajtípushoz
1064 nm: kifejezetten hatékony a sötét, barnított bőrre
Szabványos méret, széles körben használják a legtöbb kínai szőrtelenítő géphez
A lézerrudat Németországból importálják,{0}}hűtőbordát Japánból, kiforrott szerelési technológiával
Javítási szolgáltatás:
Ha rendelkezik alapvető összeszerelési ismeretekkel, akkor a hullámhossz és a szükséges teljesítmény megadása mellett elküldheti nekünk a lézerdióda elülső-oldalsó emissziós képét, amely megerősíti a jelenlévő sávok számát, amellett, hogy megadja a hullámhosszt és a szükséges teljesítményt.
Ha nem, akkor a teljes fogantyút elküldheti nekünk, az összeszerelés ingyenes, csak a lézerverem és a szállítás költségét kell fizetnie.


Specifikáció:
Cikkszám: WC781VS600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 755 nm, 808 nm, 1064 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 60W |
| Barok száma | 10 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ~50A |
| Küszöbáram Ith | ~10A |
| Üzemi feszültség Vop | ~19V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőm. | 20-30 fok |
| Tárolási hőm. | 0-55 fok |
Csomag rajz

Népszerű tags: 3 hullámhosszú dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










