Nagy teljesítményű dióda lézertömb
Nagy teljesítmény: A nagy teljesítményű dióda lézertömb több lézeregység kombinálásával nagyobb teljes kimeneti teljesítményt érhet el.
Alacsony mosolyeffektus: A nagy teljesítményű dióda lézertömb az alacsony mosoly effektus jellemzőivel rendelkezik, ami azt jelenti, hogy a lézersugár kis hullámfront-torzítást tud fenntartani terjedése közben a sugár minőségének biztosítása érdekében.
Nagy megbízhatóság: A nagy teljesítményű dióda lézertömb ésszerű kialakítású és kompakt felépítésű, és stabil működési állapotot képes fenntartani különféle alkalmazásokban. Alkalmasak ipari, tudományos kutatási, orvosi és egyéb területeken
Funkció:
Németország lézersáv 6 bar, 10 bar, 12 bar
Számos márkájú szőrtelenítő kézidarab javítására és cseréjére használják.
hullámhossz 808 vagy vegyes hullámhossz 755 nm, 808 nm és 1064 nm.

Adatlap
Cikkszám: WC808VS600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Munkamód | QCW |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 60W |
| Barok száma | 10 |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 38Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 12Deg |
| Elektromos | |
| Üzemi áram | ~50A |
| Küszöbáram | ~10A |
| Üzemi feszültség | ~18V |
| Konverziós hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
Csomag rajz

Népszerű tags: nagy teljesítményű dióda lézertömb beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










