30 W-os, 981 nm-es hullámhosszú stabilizált szálcsatolt dióda lézer
Jellemzők
- Szállézeres pumpálás
- 981nm hullámhossz
- 30W kimeneti teljesítmény
- 105μm szálmag átmérője
- 0.22N.A.
- Keskeny sávszélesség △λ Kisebb vagy egyenlő, mint 0,7 nm
- 1040nm-1200nm visszacsatolás elleni védelem
Alkalmazások
- Szállézeres pumpálás
Specifikációs lap
Cikkszám: FC981WS30
| Optikai | Tipikus érték |
| Középső hullámhossz | 981 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±0,5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 30W |
| Rost | |
| Fiber Core | 105 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0.22NA |
| Szálhossz | 1.5m |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Ith | 9A |
| Küszöbáram Iop | 1A |
| Üzemi feszültség Vop | 6V |
| Termikus | |
| Üzemi hőm. | 25 fok |
| Tárolási hőm. | -20-70 fok |
| WaveTemp. Együttható | ~0.02nm/ fok |
Méretrajz
Az ideális munkahőmérséklet 25 fok.
Javasoljuk, hogy a helyi szobahőmérsékletet kombinálja, hogy a lézer hőmérséklete szobahőmérsékleten ±5 fokos legyen a páralecsapódás elkerülése érdekében.
Népszerű tags: 30w 981nm hullámhossz-stabilizált szálcsatolt dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










