20 W 808 nm stabilizált hullámhosszú, szálcsatolt dióda lézermodul

Termékleírás
Ezek a lézerek stabil (≈ 1%-os teljesítménystabilitás), nagy kimeneti teljesítménnyel, rendkívül keskeny spektrális sávszélességgel és diffrakciókorlátozott kimeneti nyalábbal rendelkeznek. A drága DFB, DBR, szálas és külső üreges lézerek helyettesítésére tervezett lézereink kiváló hullámhossz-stabilitást biztosítanak az idő, a hőmérséklet (0.03 nm/0C) és a rezgés függvényében. megfelel a legszigorúbb hullámhossz-követelményeknek.
A dióda 200 µm-es, NA0.22 optikai szállal és termisztorral van felszerelve. A Bragg-rács segítségével a hullámhossz 808 nm-re van zárva, keskeny spektrumszélességgel, és érzéketlen az üzemi áramra és hőmérsékletre. Ideális szivattyúforrás szilárdtestlézerekhez.
Specifikáció:
Cikkszám: FC808WS20
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808±1nm |
| Kimeneti teljesítmény | 20W |
| Rost | |
| Szálhossz | 1m, testre szabható |
| Fiber csatlakozó | Csupasz vége |
| Elektromos | |
| Üzemi áram | 11A |
| Küszöbáram | 2A |
| Üzemi feszültség | 4V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
Méret:

Népszerű tags: 20w 808nm stabilizált hullámhosszú szálcsatolt dióda lézermodul beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










