175 W 878,6 nm stabilizált lézerdióda szivattyú modul
A 175 W-os 878,6 nm-es stabilizált lézerdióda szivattyúmodul jellemzője az optikai szálas kimeneti pontok nagy egyenletessége. Vadonatúj hullámhosszú-zárt szálcsatoló modul a szilárdtest-lézeres pumpáláshoz az optikai út optimalizálásával és a különféle optikai komponensek kombinációjával állíthatja be az egyenletes kimeneti pontot, és jó visszajelzést kaphat az ügyfél gyakorlati alkalmazása során.
Funkció:
878,6 nm hullámhossz, ±0,5 nm hullámhossz tolerancia
Teljesítmény 175 W-ig, alacsonyabb is elérhető, például 150 W, 120 W
térfogati holografikus rács (VBG) hullámhossza-reteszelve
Egyenletes intenzitáseloszlás
Magas telítési kimeneti teljesítmény
Speciális kialakítás DPSSL szivattyúzáshoz, szilárdtest lézeres szivattyúzáshoz

Adatlap
Cikkszám: FC8786WS175
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 878,6 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±0,5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 175W |
| Rost | |
| Fiber mag átmérője | 200 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Szálhossz | 1,5 m, testreszabható |
| Fiber csatlakozó | SMA905 vagy Bare |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 10A |
| Küszöbáram Ith | 1A |
| Üzemi feszültség Vop | 48V |
| Termikus | |
| Üzemi hőm. | 20-30 fok |
| Tárolási hőm. | -20-70 fok |
| Hullámhossz hőm. Együttható | ~0,02nm/ fok |
Rajz
![product-1-1 }]Q402VL%Q~5JDPLV2]]FJ2](/Content/uploads/202198745/20210517165219c5863e7d4e5d4d9aae42fcf864098cad.png)
GYIK:
Mi az átfutási idő?
Általában 3-5 nap. Az egyedi termékekhez 15 munkanap szükséges.
Van valami MOQ limited?
Alacsony MOQ, 1 db mintaellenőrzésre kapható
Népszerű tags: 175w 878.6nm stabilizált lézerdióda szivattyú modul beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










