Leírás
Nagy teljesítményű Fiber csatolt dióda lézerszivattyú forrás

Áttekintés
Standard Fiber mag: 50um-tól 105um, 200um, 400um
Standard Fiber csatlakozó: SMA905, ST, FC
Főbb jellemzők:
Élettartam: több mint 10000 óra
Hátsó reflexiós szigetelés 1040 nm - 1200 nm
Kiváló kimeneti teljesítmény, fényerő, hullámhossz-stabilizálás és hosszú hullámhosszú teljesítmény
Főbb alkalmazások:
Szilárdtest-lézeres pumpálás
Orvosi felhasználás
Anyagfeldolgozás
Specifikációs lap
Cikkszám: FC915DL400
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 915±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 400W |
| Spektrális szélesség FWHM | 10 nm |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 26A |
| Küszöbáram Ith | 1.1A |
| Üzemi feszültség Vop | 32V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 45% |
| Termikus | |
| Üzemi hőm. | 15-35 fok |
| Tárolási hőm. | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,35 nm/fok |
Csomag rajz:

Népszerű tags: nagy teljesítményű szálas csatolású dióda lézerszivattyú forrás beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










