Nagy teljesítményű, szálcsatolt dióda lézer 808 nm-en
Áttekintés
Főbb jellemzők:
Akár 180 W-os csúcsteljesítménnyel is elérhető 808 nm-en
Több-egy emitteres chip technológia
Integrált hátsó reflexiós szigetelés
Beépített{0}}teljesítményérzékelő, piros célzósugár és hőmérsékletérzékelő termisztor opcionális
Kifejezetten orvosi, szivattyúzási és tudományos kutatási alkalmazásokhoz tervezték
Opciók:
Egyéb hullámhossz és kimeneti teljesítmény áll rendelkezésre, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot további választási lehetőségekért
(E-mail: info@brandnew-china.com)
450nm 200W-ig
793nm 140W-ig
915 nm 750 W-ig
940nm 200W-ig
976 nm 320 W-ig

Adatlap:
Cikkszám: FC808DL100
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 100W |
| Spektrális szélesség FWHM | 5 nm |
| Lejtési hatékonyság | 12W/A |
| Rost | |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Szálhossz | 1.5m |
| Fiber csatlakozó | Csupasz |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 9.5A |
| Küszöbáram Ith | 1A |
| Üzemi feszültség Vop | 27V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 40% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-35 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -20-55 fok |
| Hullámhossz hőm. Együttható | 0,3nm/fok |
Rajz:

Népszerű tags: nagy teljesítményű, szálas csatolású dióda lézer 808 nm-en beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










