100 W-os 808 nm-es multimódusú, nagy teljesítményű, szálas csatolású lézerdióda
Brandnew Technology, az egyik vezető diódalézer-gyártó és -szállító Kínában 10 éves múlttal' tapasztalattal rendelkezik egy professzionális gyárral, amely kiváló minőségű cw / qcw / impulzus / többmódusú szálas csatolású dióda lézert gyárt, és versenyképes áron értékesíti.
Funkció:
Nagy teljesítmény és nagy stabilitás
200um/0.22NA/1.5m/SMA905
CW multimódusú Fiber Coupled
40%-os teljesítményátalakítási hatásfok
Alkalmazás:
Szivattyúzási forrás
Anyagfeldolgozás
Megvilágítás
Lézeres jelölés, lézergravírozás
Adatlap
Cikkszám: FC808DL100
A cikk neve: 808 nm-es nagy teljesítményű csatolt lézerdióda
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808±5nm |
| Kimeneti teljesítmény | 100W |
| Munkamód | CW |
| Spektrális szélesség FWHM | 5 nm |
| Lejtési hatékonyság | 12W/A |
| Rost | |
| Fiber hajlítási sugár | & gt;75mm |
| Szálhossz | 1.5m |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber Core | 200 um |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 9.5A |
| Küszöbáram Ith | 1A |
| Üzemi feszültség Vop | 27V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 40% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~35℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -20-55℃ |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | ~0,3 nm/℃ |
Rajz:

Népszerű tags: 808nm nagy teljesítményű csatolt lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










