200 W 940 nm nagy teljesítményű, szálas csatolású lézerdióda pumpás vágáshoz
Professzionális csatolási technológiát alkalmazó, 940nm-es, 200 W-os nagyteljesítményű Fiber Coupled Laser Diode-val rendelkezünk, amely számos előnyt élvez. Ez a lézerdióda modul egyedülálló megoldást jelenthet a piacon, hatékony műszaki jellemzőket kínálva költséghatékony csomagban.
Funkció:
200 W-os szálcsatolt lézerdióda 200 µm-es szálas maggal
A csupasz vég és az SMA905 opcionális
Megfizethető, hordozható műszerminőségű teljesítmény
Ütés- és rezgésálló
Hosszú élettartam>10000 óra
Alkalmazás:
Fiber lézeres szivattyúzás
Optikai vizsgáló műszer
Laboratóriumi kísérlet
Távoli áramtermelés
Analitikai műszerek

Adatlap
Cikkszám: FC1064DL150
A cikk neve: 150 W-os 1064 nm-es nagy teljesítményű, szálas csatolású lézerdióda
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 940 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 200W |
| Spektrális szélesség FWHM | 5 nm |
| Lejtési hatékonyság | 15W/A |
| Rost | |
| Fiber mag/burkolat/puffer átmérő | 200um/220um/320um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Szálhossz | 1.5m |
| Fiber csatlakozó | SMA905 vagy Bare |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 13A |
| Küszöbáram Ith | 0.6A |
| Üzemi feszültség Vop | 34V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 40% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~55℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -20-70℃ |
| Hőmérséklet-együttható | ~0,3 nm/℃ |
Rajz:

Népszerű tags: 200w 940nm nagy teljesítményű, szálas csatolású lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










