Leírás
270 W 915 nm nagy teljesítményű, szálas csatolású lézerdióda gravírozógéphez
Jellemzők:
- A szálcsatlakozás körül van tömítve, hogy elkerülje a levegőnek kitett dióda okozta károsodást
- Robusztus kialakítás zord környezetben való működéshez
- Kerülje a szem vagy a bőr közvetlen vagy szórt sugárzás hatását
- Kiváló minőség, hosszú élettartam
Alkalmazások:
- lézerszálas kommunikáció, lézeres térbeli távolsági-távközlés, ipari
- hajógyártás, autógyártás, nyomóhengerek, fém és nem{0}}fém
- fúrás/vágás/hegesztés, katonai védelmi biztonság, orvosi felszerelések és műszerek Berendezések, nagy{0}}infrastruktúra stb.

- Segít optimalizálni a hűtési módszer költségeit, és lehetőséget kínál a modul energiastabilitásának jelentős növelésére. Csapatunk készen áll arra, hogy segítsen kiválasztani az alkalmazásához legjobban illő hűtési módot.
- Az ügyfelek elégedettsége a legfontosabb értékünk. Ezért teljes mértékben testreszabott modulokat kínálunk ipari és laboratóriumi ügyfeleink igényeinek kielégítésére. Legjobb szakértői csapatunk mindig készen áll, hogy segítsen a jelentkezéssel kapcsolatban, ezért ha kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal.
Adatlap
Cikkszám: FC915DL270
A cikk neve: 270 W-os, nagy teljesítményű, szálas csatolású lézerdióda
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 915±15nm |
| Kimeneti teljesítmény | 270W |
| Spektrális szélesség FWHM | 6 nm |
| Rost | |
| Fiber mag átmérője | 200 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | Csupasz Vég |
| Szálhossz | 1.5M |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 26A |
| Küszöbáram Ith | 1.1A |
| Üzemi feszültség Vop | 25-26V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 48% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet (nem{0}}kondenzációs) | 15-35 fok |
| Tárolási hőmérséklet (nem{0}}kondenzáló) | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,35 nm/fok |
Rajz:

Csomagolás:

Fizetés
T/T és Western Union, az Ön választása szerint
Csomag
FedEx, DHL Express, UPS, TNT
Visszaküldési szabályzat
Vevő fizeti a szállítási költséget.
Garancia
1 év garanciaidő, 1 év alatt minden szolgáltatás ingyenes.
Népszerű tags: 270 W-os nagy teljesítményű, szálas csatolású lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










