5 W-os 1940 nm-es szálcsatolt dióda lézer
A vadonatúj 5 W-os, 1940 nm-es Fiber Coupled Diode Laser speciális műanyaghegesztéshez képes szállítani. A dióda lézerek használata műanyagok hegesztésére és összekapcsolására lehetővé teszi, hogy (i) távolról dolgozzon úgy, hogy fókuszáló vagy szkenner optikát csatlakoztat a lézeréhez, és így (ii) a szkenneroptika rugalmasságának köszönhetően sokoldalú maradhat a csatlakozás alakjában, és (iii) képes bonyolult geometriákat 3D-ben feldolgozni. Ezenkívül (iv) kisebb és pontosabb illesztéseket érhet el a lézerfolt jól-ellenőrzött elhelyezésével az anyagon, és (v) növelheti energiahatékonyságát a dióda lézer kiváló energiahatékonyságának köszönhetően.
Gyors részletek:
szálpáros modulként szállítjuk, a C-tartó is rendelkezésre áll
nagy-teljesítményű, 1940 nm-es dióda lézer
Minőségi garancia:
Gyári égés{0}}48 órán keresztül tesztelve.
Egy év garancia a kivitelezésre és az anyagokra a tételek átvétele után.

Adatlap
Cikkszám: FC1940DL5
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 1940 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 5W |
| Rost | |
| Fiber Core | 400 um |
| Szálhossz | 1m |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 3.6A |
| Küszöbáram Ith | 0.4A |
| Üzemi feszültség Vop | 23V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-35 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -20-70 fok |
Részletes átmérő:

Népszerű tags: 5w 1940nm szálcsatolt dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










