20 W 635 nm 808 nm 980 nm 1064 nm Fiber Coupled LD
Áttekintés
Főbb jellemzők:
Fiber csatolt dióda lézer modul
Négy hullámhossz együtt
A hullámhosszak az UV{0}}látható-IR tartományon belül állnak rendelkezésre
Célzónyaláb, PD, termisztor funkciókkal
Alkalmazás:
Speciális kialakítás orvosi, orvosbiológiai és ipari alkalmazásokhoz
Érbetegségek kezelése: Különösen az érrendszeri betegségeknél, mint a visszerek és a hajszálerek tágulása, ezek a lézerhullámok a fototermikus hatás révén szelektíven hatnak a beteg erekre, ezáltal azok fokozatosan összezsugorodnak, ezzel elérve a kezelés célját.
A sebgyógyulás elősegítése: A lézeres kezelés elősegítheti a sebgyógyulást, felgyorsíthatja a sebgyógyulási folyamatot a kollagéntermelés serkentésével és a helyi vérkeringés javításával.

Specifikációs lap:
Cikkszám: FC6891DL20
Cikk neve: 20W 635-808-980-1064nm Fiber csatolt dióda lézer
| Optikai | Tipikus érték |
| Középső hullámhossz | 635nm±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 0.3W |
| Üzemi áram Iop | 0.8A |
| Küszöbáram Ith | 0.2A |
| Üzemi feszültség Vop | 2.6V |
| Középső hullámhossz | 808nm±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 5~6W |
| Üzemi áram Iop | 9A |
| Küszöbáram Ith | 0.8A |
| Üzemi feszültség Vop | 2V |
| Középső hullámhossz | 980nm±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 10W |
| Üzemi áram Iop | 13.5A |
| Küszöbáram Ith | 1A |
| Üzemi feszültség Vop | 2V |
| Középső hullámhossz | 1064nm±20nm |
| Kimeneti teljesítmény | 5~6W |
| Üzemi áram Iop | 11A |
| Küszöbáram Ith | 0.9A |
| Üzemi feszültség Vop | 2V |
| Rost | 200um/0.22NA/1m/SMA |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-35 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -20-70 fok |
Csomagrajz és PIN-kód leírások:

Népszerű tags: 20w 635nm 808nm 980nm 1064nm szálas csatolású ld beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










