405 nm-es 70 mW-os lézerdióda CTP-hez

Leírás
A 405 nm-es lézerdióda egy kék{1}}lila lézerdióda, amely 405 nm hullámhosszú fényt bocsát ki. Ezt a típusú lézerdiódát gyakran használják a nyomdaiparban nagy-felbontású nyomtatási alkalmazásokhoz, mint például a közvetlen-lemezre (DTP) és a közvetlen-a-ruha (DTG) nyomtatáshoz. A 405 nm-es lézerdióda nagy teljesítményű és hosszú élettartamú, így ideális ipari nyomtatási alkalmazásokhoz. A tipikus teljesítmény 70mW és 160mW.
A 405 nm-es, 70 mW-os lézerdióda a CTP-hez nagy-sebességű, nagy-felbontású nyomtatási képességeket biztosít, és rendkívül megbízható, hosszú élettartammal és alacsony karbantartási igénysel. Ezenkívül rendkívül sokoldalúak, lehetővé téve a nyomtatási alkalmazások széles skálájában történő alkalmazásukat, a kis-nyomtatástól az ipari-léptékű gyártásig.
Specifikáció:
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 405±5nm |
| Kimeneti teljesítmény | 70mW |
| Munkamód | CW |
| Spektrális szélesség FWHM | 2 nm |
| Lejtési hatékonyság | 1.2W/A |
| Rost | |
| Fiber Core | 40um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | SC |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 120mA |
| Küszöbáram Ith | 35 mA |
| Üzemi feszültség Vop | 5V |
| Fordított feszültség Vop | 2V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-35 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőm. Együttható | 0,2nm/fok |
Csomag rajz:
![product-1-1 ~]R0CRK`U)N1X~@0}GC(TIN](/Content/upload/201998745/201908231047201488805.png)
Népszerű tags: 405nm 70mw lézerdióda ctp beszállítók, gyártók számára Kína, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










