Leírás
1940 nm-es, 5 W-os szálcsatolású lézerdióda modul
Jellemzők:
1940nm hullámhossz, speciálisan műanyag hegesztéshez
Több csomag is elérhető: Fiber csatolás (5W, 10W);CS-tartó (10W);C-tartó (1W);COS (1W)
Normál szál, 105um/200um/400um mag opcionális
Minőségi garancia: egy év
Élettartam: 10000 óra

Adatlap
Cikkszám: FC1940DL5
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 1940 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 5W |
| Spektrális szélesség FWHM | ≤6 nm |
| Rost | |
| Fiber Core | 200 um |
| Szálhossz | 1m |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ≤12A |
| Küszöbáram Ith | ≤0.9A |
| Üzemi feszültség Vop | ≤2.2V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | ~48% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~55℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -30~70℃ |
Rajz:
![7(~V]O$D{LLOC@$T$@B3512](/Content/uploads/202098745/20200915131101f2a4b08a4849414388887e5f5d6ab6d2.png)
Népszerű tags: 1940nm-es 5w-os szálcsatolt lézerdióda modul beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










