150 W-os, 1064 nm-es szálas csatolású lézerdióda
Funkciók:
1064nm hullámhossz
Nagy teljesítmény akár 150 W-ig
Szálmag: 106,5um
Csupasz végcsatlakozó, az SMA905 csatlakozó opcionális
Alkalmazások:
Szálas lézeres szivattyúzás, orvosi...
Specifikációs lap:
Cikkszám: FC1064DL150
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 1064nm |
| Kimeneti teljesítmény | 150 W-os |
| Spektrális szélesség FWHM | 5 nm |
| Rost | |
| Szálmag | 106,5 um |
| Szál numerikus rekesznyílás | 0,22-EN |
| Szál hossza | 1,5 millió |
| Szál csatlakozó |
SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram | 0,7A |
| Küszöbérték áram | 12A. cikk |
| Üzemi feszültség | 31,5 V-os |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~35°C |
| Tárolási hőmérséklet | -20-70°C |
| Hullámhőmérsékleti együttható | 0,3 nm/c°C |
Rajz:
GYIK:
Meg tudná csinálni az OEM-et (lézerek tervezése és gyártása az ügyfelek számára)?
Igen, professzionális K + F csapatunk van, beleértve a szoftvereket, hardvereket, elektronikát és tervezőket 3D osztály, és elegendő képességgel rendelkezünk a lézerek teljes körű gyártására az ügyfél igényeinek megfelelően.
Mi a helyzet a szállítással?
A háztól házig szolgáltatásokat légi úton tudjuk kínálni, csak az Ön tényleges kérésétől függően. Mint például DHL, UPS, TNT, FEDEX
Mi az átfutási idő?
Általában 3-5 nap. A testreszabott termékeknek 15 munkanapra van szükségük.
Népszerű tags: 150w 1064nm szálcsomós kapcsolt lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










