60W 975nm 976nm 980nm Fiber lézer dióda
Fő jellemzője:
A minőség érdekében a stabil és hosszú élettartam érdekében a Jenoptik Németország lézerchipjét használjuk.
A jobb hűtés és hőelvezetés érdekében a Tecnisco Japantól származó hordozót/héjat használjuk.
A nagy energiahatékonyság érdekében a Nufern szálait használjuk.
Mindezek a tulajdonságok garantálják a lézer minőségét és hosszú élettartamát a legjobb AnSn forrasztási technológiával együtt.
Alkalmazás:
Lézeres hegesztés, lézervágás, lézeres pumpálás...

Specifikációs lap
Cikkszám: FC975DL60
A cikk neve: 60 W-os 975 nm-es szálcsatolású dióda lézer
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 975 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 60W |
| Spektrális szélesség FWHM | 4 nm |
| Lejtési hatékonyság | 5.2W/A |
| Rost | |
| Fiber hajlítási sugár | & gt;40mm |
| Fiber mag/burkolat/puffer átmérő | 105um/125um/250um |
| Fiber Numerical Aperture (& gt;95% teljesítmény) | 0,18NA |
| Szálhossz | 1m |
| Fiber csatlakozó | Csupasz |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 11.5A |
| Küszöbáram Ith | 0.5A |
| Üzemi feszültség Vop | 9.8V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~55℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -30~70℃ |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,3 nm/℃ |
Használati óvintézkedések
Az Abszolút Maximális besorolás csak rövid ideig alkalmazható az Eszközre. A maximális besorolásnak huzamosabb ideig való kitettség vagy egy vagy több maximális besorolás feletti expozíció károsodást okozhat, vagy befolyásolhatja az eszköz megbízhatóságát.
Népszerű tags: 60w 975nm 976nm 980nm szálas lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










