20 W-os 976 nm-es szálcsatolt lézerdióda
A Brandnew professzionális csatolási technológiát alkalmazó szálas csatolású dióda lézereket szállít, amelyek számos előnnyel rendelkeznek, mint például a kompakt kialakítás, a stabil kimeneti teljesítmény, a nagy teljesítmény, a nagy hatékonyság és a kényelmes csomagolás.

Rajz:

Leírás:
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 976 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 20W |
| Spektrális szélesség FWHM | ≤7 nm |
| 90% teljesítmény | 0,15NA |
| Lejtési hatékonyság | ≥1.8W/A |
| Rost | |
| Fiber hajlítási sugár | 30 mm |
| Puffer átmérő | 250 um |
| Fiber mag átmérője | 105 um |
| Szálburkolat átmérője | 125 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | CO/ST/SMA |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ≤11.5A |
| Küszöbáram Ith | ≤0.9A |
| Üzemi feszültség Vop | ≤3.7V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | ≥47% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~55℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70℃ |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | ~0,3 nm/℃ |
Rólunk:
Tanúsítvány:
További információért forduljon hozzánk
Rendelési eljárás:
1. Vegye fel velünk a kapcsolatot további részletekért e-mailben (info@brandnew-china.com)
2. PI-t küldünk Önnek fizetésre, a fizetési határidő T/T vagy Western Union
3. Miután a fizetés megtörtént, megszervezzük a gyártást
4. A szállítási idő 1-4 hét a különböző rendelési mennyiségtől függően.
5. A kiszállítás után elküldjük Önnek a DHL UPS nyomkövetési számot.
Népszerű tags: 20W 976nm Fiber Coupled Laser Dióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










