50 W-os 976 nm-es szálas lézerdióda piros mutatóval
Áttekintés
Jellemzők:
Ez a szál-csatolt diódamodul akár 50 W-os kimeneti teljesítményt kínál egy 200 μm-es szálon keresztül
Piros{0}}irányító sugárban
PD/termisztor kérésre opcionális
Nagy fényerő, kis méret és egyszerűsített hőkezelés
Alkalmazások:
Jellemző alkalmazási területe az orvosi, széles körben alkalmazott lézerszivattyúzásban, anyagfeldolgozásban és tudományos kutatásban is

Megjegyzés: Az abszolút maximális besorolás csak rövid ideig alkalmazható az eszközre. A maximális besorolásnak hosszabb ideig tartó kitettség vagy egy vagy több maximális besorolás feletti expozíció károsodást okozhat, vagy befolyásolhatja az Eszköz megbízhatóságát.
Adatlap:
Cikkszám: FC976DL50
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 976 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 50W |
| Munkamód | CW |
| Célzó sugár | Elérhető |
| Rost | |
| Fiber Core | 200 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Szálhossz | 1m |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 13A |
| Küszöbáram Ith | 1A |
| Üzemi feszültség Vop | 10V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-35 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -20-70 fok |
| Hullámhőm. Együttható | 0,3nm/fok |
Csomag rajz:

Népszerű tags: 50w 976nm szálas lézerdióda piros mutatóval beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










