Leírás
50W-os 976nm-es 980nm-es szálcsatolt lézerdióda
Jó minőségi garancia:
lézer chip a Jenoptik Németországból
szubsztrát/héj a Tecnisco Japantól
szál a Nufern Németországból
Alkalmazás:
◆ Orvosi
◆ Nyomtatás
◆ Szivattyúforrás
◆ Anyagfeldolgozás

Rajz:

Adatlap:
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 976±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 50W |
| Munkamód | CW |
| Spektrális szélesség FWHM | & lt;7nm |
| Lejtési hatékonyság | 5.8W/A |
| Rost | |
| Fiber hajlítási sugár | & gt;40mm |
| Szálhossz | 1m |
| Fiber Core | 105 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 11.5A |
| Küszöbáram Ith | 0.6A |
| Üzemi feszültség Vop | 8.5V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | ~45% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~55℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70℃ |
Lépjen kapcsolatba velünk:
Népszerű tags: 50w 976nm 980nm szál csatolású lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










