1000 W-os 976 nm-es szálcsatolt dióda lézer
A szálcsatolt dióda szivattyú modul szál akár 1000 W kimeneti teljesítményig 200 um szálon keresztül. A versenyelőnyökkel rendelkező dióda, mint például a nagy energiaátalakítás (elektromos világítás), alacsony energiafogyasztás, karbantartásmentes, szálszállítás és könnyen összeszerelhető, ez a legmegfelelőbb lézerforrás ipari lézerhegesztéshez, -vágáshoz és egyéb alkalmazásokhoz.
Alkalmazás
Lézeres szivattyúzás
Lézeres vágás
Tudományos kutatás
anyagfeldolgozási alkalmazások, például fémfeldolgozás, hegesztés, hőkezelés és jelölés.

Statikus védelem
Az elektrosztatikus kisülés az egyik fontos ok, amely a félvezető lézerek váratlan meghibásodásához vezet. A lézer felszerelését képzett személyzetnek kell elvégeznie, viselnie kell antisztatikus csuklópántot, és működés közben földelnie kell a munkapadot.
A vadonatúj lézermodulok antisztatikus anyagokkal vannak csomagolva, és az egyes készülékek pozitív és negatív elektródái rövidre vannak zárva sztatikus feszültséget disszipatív anyagokkal; a lézermodul érintkezőin lévő antisztatikus vezetékek csak azután távolíthatók el, hogy csatlakoztatták őket a tápegységhez. védővonal.
Specifikáció:
Cikkszám: FC976DL1000
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 976 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 1000W |
| Munkamód | CW |
| Rost | |
| Fiber mag átmérője | 200 um |
| Szálhossz | 1.0m |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 35A |
| Küszöbáram Ith | 1.0A |
| Üzemi feszültség Vop | 65V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőm. | -30-70 fok |
| Hullámhőm. Együttható | 0.3nm/fok |
Dimenzió

Népszerű tags: 1000w 976nm szálcsatolt dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










