10 W 960 nm 976 nm 105 um szálcsatolt dióda lézer orvosi alkalmazásokhoz
A 10 W-os 960 nm-es, 976 nm-es 105 um-os Fiber Coupled Dióda lézer kompakt kivitelben kapható, ezen a hullámhosszon lézerdiódánk rendkívül versenyképes ár-értéket kínál az anyagfeldolgozás, a világítás és az orvostudomány területén.
Funkció:
Nagy teljesítményű átalakítási hatékonyság 47%
Hosszú élettartam>10000 óra
1,5 m szálhossz, 0,17 NA szál numerikus apertúra
Nagy fényerejű, 105 μm szálas teljesítmény 10W
Kis méret és könnyű súly
Magas kapcsolási hatékonyság
Alkalmazás:
Orvosi alkalmazások
Anyagfeldolgozás
RGB megvilágítási rendszer
Lézeres szivattyúzási forrás

Adatlap
Cikkszám: FC960DL10
A cikk neve: 960 nm 976 nm orvosi lézerszálas csatolás
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 960 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 10W |
| Spektrális szélesség FWHM | 6 nm |
| Lejtési hatékonyság | 1.0W/A |
| Rost | |
| Fiber Numerical Aperture (& gt;90% energia) | 0,17NA |
| Fiber Core | 105 um |
| Szálhossz | 1~2m |
| Hajlítási sugár | & gt;30mm |
| Fiber csatlakozó | Bare/CO/ST/SMA |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 11A |
| Küszöbáram Ith | 1.0A |
| Üzemi feszültség Vop | 2.2V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 47% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -30~70℃ |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,3 nm/℃ |
Rajz:

Népszerű tags: 960nm 976nm orvosi lézerszálas csatolású beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










