20 W-os 915 nm-es szálcsatolt dióda lézer

Termékleírás
A 915 nm-es Fiber Coupled Dióda lézert szivattyúzási, orvosi vagy anyagfeldolgozó alkalmazásokhoz fejlesztették ki. Ezt a dióda lézert úgy tervezték, hogy nagyon nagy kimeneti teljesítményt biztosítson a szálas lézerpiac számára, és közvetlenül a rendszergyártók számára egy kompaktabb szivattyúkonfigurációval. Különféle kimeneti teljesítmények állnak rendelkezésre. Egyedi hullámhosszak és konfigurációk kérésre elérhetőek.
A lézeres szivattyúzás, az ipari feldolgozás, a tudományos kutatás stb. területén a 915 nm nagyságú-teljesítményű félvezető lézerchip termékek stabil és megbízható fényforrást biztosítanak, segítve a vállalatokat a termék teljesítményének javításában, a költségek csökkentésében és a hatékonyság növelésében. Ezek az alkalmazások főként a szálas lézerek és a szilárdtestlézerek{4}}kutatására és gyártására összpontosulnak, valamint támogatást nyújtanak a félvezető lézeres szivattyúforrásokat kínáló cégeknek.
Adatlap
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 915±5nm |
| Kimeneti teljesítmény | 20W |
| Spektrális szélesség FWHM | 3,5 nm |
| Lejtési hatékonyság | 2.5W/A |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 12A |
| Küszöbáram Ith | 0.5A |
| Üzemi feszültség Vop | 5.6V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 45% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-55 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőm. Együttható | 0,3nm/fok |
Csomag rajz:

GYIK:
Mi a csomag?
Eredeti kartondoboz. Vagy az ügyfelek igényei szerint.
Mi a helyzet a szállítással?
A háztól-házig szolgáltatásokat kínáljuk légi úton, csak az Ön tényleges kérésétől függ. Például DHL, UPS, TNT, FEDEX
Garanciát vállal a termékekre?
Igen, minden terméket teszteltek a kiszállítás előtt.
Egész életen át tartó technikai támogatás{0}} év garancia.
Népszerű tags: 20w 915nm szálcsatolt lézerdiódák beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










