1000 W-os 915 nm-es szálcsatolt dióda lézer
Brandnew bevezette a sűrű térbeli nyalábkombináció (DSBC) ötletét, és kísérletileg bebizonyította a kW szintű szivattyúforrással. Jelenleg az egyedi emitterek kimenő teljesítménye elérte a 15W-30W@BPP≈5-12mm·mrad elektro-optikai hatásfokkal.<60%. This makes it possible for the high-power pump source with optical fiber output to maintain high brightness, small volume, and light weight. With commercial available chips, Brandnew achieved 1000W output at 915nm (or 976nm) from a 200μm core diameter 0.22NA fiber is obtained and mass of ≈400g. In the future, with increasing diode chip brightness and electro-optical efficiency, the pump source with high power and mass ratio will have an important role in small size and high power fiber lasers, which will become an active driver for defence and industrial applications.


Az 1000 W-os, 915 nm-es Fiber Coupled Diode Laser rendkívül hatékony platformon működik, így ez a ma elérhető leghatékonyabb szálcsatolt lézerdióda. Kiváló konverziós hatékonyságával, teljesítménystabilitásával és hosszú élettartamával a lézerdióda ideális megoldás számos alkalmazáshoz. Jelentősen energiahatékonyabb, mint a hagyományos lézerdiódák, és nagyobb kimeneti teljesítményt kínál, hogy megfeleljen mindenféle igénynek.
Specifikáció:
cikkszám FC915DL1000
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 915±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 1000 Watt |
| Munkamód | CW |
| Rost | |
| Fiber hajlítási sugár | >65 mm |
| Fiber mag átmérője | 200um |
| Fiber Numerical Aperture | 0.22NA |
| Fiber csatlakozó | Csupasz |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 35A |
| Küszöbáram Ith | 1.0A |
| Üzemi feszültség Vop | 70V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
Dimenzió

Népszerű tags: 1000w 915nm szálcsatolt dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










