785 nm-es, 200 W-os szálcsatolású nagy teljesítményű modul
Jellemzők:
-
Nagy kimeneti teljesítmény: Szállítás ig200Wstabil optikai teljesítménnyel785 nm, alkalmas igényes ipari és tudományos alkalmazásokra.
-
Fiber csatolt kimenet: Rugalmas rendszerintegrációt tesz lehetővészabványos mag átmérőjű szálak(pl. 200μm/400μm, NA 0,22), minimalizálja az igazítási problémákat és optimalizálja a sugártovábbítást.
-
Kiváló sugárminőség: Következetes és egyenletes kimenet a szálcsatlakozás révén, ideális a precíziós-igényes alkalmazásokhoz.
-
Termoelektromos hűtés vagy vízhűtés opciók: Hosszú távú-működési stabilitást és hatékonyságot biztosít nagy-teljesítmény mellett.
Alkalmazások:
- Fotobiomoduláció
- Bőrgyógyászati terápia
- Műanyag hegesztés és forrasztás

Dátumlap
Cikkszám: FC785DL200
A cikk megnevezése: 785 nm-es 200 W-os szálcsatolt dióda lézer
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 785 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 200W |
| Spektrum szélesség | 6 nm |
| Rost | |
| Fiber Core | 200um |
| Szálhossz | 1M/0.9mm kabát |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó |
Csupasz vége |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Lop | 2A |
| Küszöb aktuális Lth | 2A |
| Üzemi feszültség Vop | 36V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,35 nm/fok |
Tervezés:

785 nm-es, 200 W-os szálcsatolásos nagy teljesítményű modul:
Bemutatjuk új, 785 nm-es, 200 W-os, üvegszálas csatolású lézermodulunkat – amelyet precizitásra, teljesítményre és teljesítményre terveztek. Legyen szó az orvosbiológiai kutatás előmozdításáról, az ipari feldolgozás fejlesztéséről vagy az élvonalbeli -OEM-rendszerek integrálásáról, ez a nagy teljesítményű-modul páratlan megbízhatóságot és stabilitást biztosít. Kompakt felépítésével és kiváló sugárkibocsátásával készült, ideális megoldás azoknak a szakembereknek, akik a legjobb közeli-infravörös lézertechnológiát keresik. Érdeklődjön most, hogy a következő szintre emelje jelentkezését.
Népszerű tags: 785 nm-es 200 W-os szálas csatolású nagy teljesítményű modul beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott











