Leírás
1W 808 nm -es leszerelhető szálas kapóda lézer
Jellemzők:
- folyamatos hullám (CW) mód
- Rost csatlakozó: SMA905
- Középhullámhossz: 808 ± 10nm
Alkalmazások:
- Jeladó és megvilágítás
- Szabadtéri kommunikáció
- Infravörös források

Az 1W 808 Nm leválható szálakhoz kapcsolt dióda lézer egyesíti az előnyeit, hogy egy leszerelhető száloptikai kábel rugalmas felhasználáshoz és hatékony fényátvitelhez . Ez a lézermodul folyamatos hullámban (CW) üzemmódban működik. A szálas csatolás biztosítja a fény hatékony továbbítását, lehetővé téve a lézernyaláb pontos szállítását a célterületre, miközben minimalizálja az energiaveszteséget .
Dátumlap
Tételszám: FC808CB1
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808nm ± 10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 1W |
| Munkavállalási mód | CW |
| Rost | |
| Rostmag | 400um |
| Rosthossz | 1M |
| Rost numerikus rekesz | 0,22Na |
| Rost csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Működési aktuális LOP | 5A |
| Küszöbértékű lth | 1A |
| Üzemi feszültség VOP | 2V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15 ~ 55 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együtthatója | 0,3 nm/ fok |
| Tárolási templom | -30 ~ 70 fok |
Ábra:
Népszerű tags: 1W 808 nm -es szálas kapróda lézer beszállítói, Kína gyártói, gyár, nagykereskedelem, Kínában készült










