![]() 2 tűs szálcsatolt dióda lézer A vadonatúj Fiber Coupled Laser Module nagy teljesítményű lézerdióda chipet tartalmaz, amely kényelmes, alacsony költségű csomagba van szerelve. Ez a csomag egy 200 um, 0,22 NA szálat tartalmaz SMA 905 csatlakozóval. Ezt a kialakítást a 8xx és 9xx nm közötti hullámhossz-tartományban kínálják. A szabványos csomagok egy fotodiódát vagy termisztort tartalmaznak. Egyedi konfigurációk és hullámhosszak kérésre elérhetők. |
Műszaki adatok
| Optikai jellemzők | |
| Középső hullámhossz λ | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±3nm |
| Kimeneti teljesítmény | 8W |
| Spektrális szélesség FWHM | & lt;6nm |
| & gt;90% teljesítmény | 0,15NA |
| Polarizációs mód | TE |
| Hullámhossz hőm. Együttható | ~0,28 nm/°C |
| Fiber paraméterek | |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber mag/burkolat átmérője | 200/240μm |
| Csatlakozó típusa | ST/SMA905 |
| Szálhossz | 1m |
| elektromos jellemzők | |
| Üzemi áram Iop | ≤10A |
| Küszöbáram Ith | ≤1.9A |
| Üzemi feszültség Vop | ≤2.2V |
| Lejtési hatékonyság | ≥0.95W/A |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | ≥40% |
| Termikus paraméterek | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~55°C |
| Tárolási hőmérséklet | -30~70°C |
Alapvető kompetencia
◆ Dióda csomagolás ◆ Nyaláb alakú
◆ Megbízhatósági tesztelés ◆ Hatékony hűtés


Népszerű tags: 2 tűs szálas csatolású dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott














