200 W-os dióda lézerszálas csatolás CTP géphez
Ezek a nagy teljesítményű lézerdiódák akár 200 watt optikai kimeneti teljesítményt is kínálnak 915 nm-es középső hullámhosszon. Ezek a lézerdiódák nagy megbízhatóságú, több-egy emitteres kialakításon alapulnak. A több-egy emitteren alapuló kialakításuk nagyon jó hőelvezetést biztosít a csomagon keresztül, ami kiváló hőteljesítményhez és hosszú élettartamhoz vezet. A csatolási hatékonyság fejlett folyamatai lehetővé teszik, hogy ezek a modulok kimenő teljesítményük 95%-át 0,18 NA-n belül adják le.
Alkalmazás
◆ Orvosi
◆Nyomtatás
◆ Szivattyúforrás
◆ Anyagfeldolgozás

| Leírás: | |
| Kimeneti teljesítmény | 200W |
| Középső hullámhossz | 915 nm |
| Spektrális szélesség | 3,5 nm |
| Küszöbáram | 1.0A |
| Üzemi áram | 16.5A |
| Üzemi feszültség | 25.0V |
| Egyezmény hatékonysága | 45% |
| 95% teljesítmény | 0,18NA |
| Hullámhossz-eltolás vs. hőmérséklet | 0,3 nm/℃ |
| Slop Hatékonyság | 13.0W/A |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70°C (nem kondenzálódó) |
| Üzemi hőmérséklet | 15~35°C |
| Fiber hajlítási sugár | 75 mm |
| Mag átmérője | 200μm |
| Numerikus rekesz | 0.22 |
Dimenzió
![OD@_$UK(MA$`KO}WK`]GE01](/Content/upload/201998745/201904231134027480817.png)
Csomagolás&erősítő; Szállítás
Csomagolás
Egy készlet egy tokban (az Ön kérésének megfelelően)
Szállítás
Általában 1-2 hét
FedEx, DHL Express, UPS, TNT
Lépjen kapcsolatba velünk

Népszerű tags: 200 W-os dióda lézerszálas csatolás CTP beszállítóknak, kínai gyártóknak, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










