400mW 1064nm SM Butterfly lézerdióda
A 400 mW-os, 1064 nm-es SM Butterfly Laser Diode egy nagy teljesítményű, 1 µm hullámhossz-tartományú elosztott visszacsatolású (DFB) lézer, 1-10 ns impulzusüzem alatt, szálas lézerekhez és érzékelő alkalmazásokhoz használt vetőgépben. A 400 mW-os, 1064 nm-es SM Butterfly Laser Diode egy 10-tűs pillangócsomagba van összeszerelve optikai leválasztóval, PD monitorral és termoelektromos hűtővel.
Jellemzők
- Egyszeres hosszirányú működés
- Magas, 400 mW-os csúcsteljesítmény impulzusüzemben
- 1-10 ns impulzusszélesség elérhető
- Fiber pigtailed 10-tűs pillangócsomag belső TEC-vel
- Optikai leválasztó integráció
- A polarizáció fenntartja a szálintegrációt
- Más hullámhosszon is elérhető; a lehetőségeket az adatlapon találja
Alkalmazások
- Vetőszál lézerekhez
- Érzékelés
Adatlap:
Cikkszám: FC1064SM400
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 1064 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±15 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 400mW |
| Rost | |
| Rost |
HI1060 |
| Szálhossz | 1m |
| Fiber csatlakozó |
Csupasz vége |
| Elektromos | |
| Küszöbáram Ith | 60mA |
| Üzemi áram Iop | 600mA |
| Üzemi feszültség Vop | 2.5V |
| PD | <2000ua>2000ua> |
| TEC meghajtó áram |
2.5A |
| TEC meghajtó feszültség | 4.8V |
| Termisztor kΩ/ (25 fok) | 10±5 százalék /3450 |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -20-50 fok |
Csomag rajz
Népszerű tags: 400mw 1064nm sm pillangó lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










