400MW 1064NM SM pillangó lézerdióda
Ezek a DFB lézer diódák 10- PIN -és PIN -és 1064 NM középső hullámhosszúak . A kimeneti teljesítmény> 500 MW impulzusos üzemmódban és 200 mW -os műveletben . Ezek a DFB lézerek nagyon keskeny spektrális linewidth -t (200 kHz), valamint a PM PM -ek pimpiót kínálnak {7 { A lézerüregben található elosztott visszacsatoló rács (DFB) biztosítja a hullámhossz -stabilizációt . Általános alkalmazások között szerepel a keskeny sávszélességű szálas lézer vetés, spektroszkópia, metrológia és érzékelés .
200mW 1064nm Butterfly lézerdiódot kínálunk egy 10- PIN-PLUBFLY csomagban, amely polarizációval rendelkezik, amely karbantartja a szálas pigtailt .. lézer . A szokásos termékhajók csatlakozó nélkül . Egy opcionális FC/APC csatlakozó elérhető .

Specifikáció:
Tételszám: FC1064SM200
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 1064nm |
| Kimeneti teljesítmény | 200mW |
| Rost | |
| Rost | Hi1060 |
| Rosthossz | 1m |
| Rost csatlakozó | Csupasz vége |
| Elektromos | |
| Küszöbáram | 60MA |
| Működési áram | 600 mA |
| Üzemi feszültség | 2.5V |
| Termisztor | Elérhető |
| Fotodiód | Elérhető |
| Termikus | |
| Tesztelési hőmérséklet . | 25 fokozat |
| Tárolási hőmérséklet . | -20-50 fok |
Dimenzió:

Népszerű tags: 200mW 1064Nm Butterfly Laser Dióda -beszállító, Kína gyártói, gyár, nagykereskedelem, Kínában készült










