100mW 1064nm szabad tér lézerdióda
főbb jellemzők:
- Központi hullámhossz: 1064 nm; Kimeneti teljesítmény: 100 mW
- ingyenes-űrdióda lézer
- spektrális szélessége 0,1 nm, tiszta és stabil nyalábot biztosítva
Alkalmazások:
- Orvosi esztétika (szőrtelenítés, akne eltávolítás, hegeltávolítás, zsírbontás)
- szivattyúzás
- lézeres feldolgozás
- tudományos kutatás

Részletek:
- Precíziós tervezés: 1064 nm központi hullámhossz minimális tűréssel.
- Ultra{0}}stabil kimenet: Keskeny spektrális szélesség, amely biztosítja a konzisztenciát.
- Optimalizált hatékonyság: Magas lejtőhatékonyság a kiváló teljesítmény érdekében.
Specifikáció
Cikkszám:FS1064SM100
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 1064 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±0,5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 100mW |
| Spektrum szélesség | 0,1 nm |
| Lejtési hatékonyság | 0.8W/A |
| Elektromos | |
| Küszöb aktuális Lth | 40mA |
| Üzemi áram Lop | 150mA |
| Üzemi feszültség Vop | 2V |
| PD | <2000 uA |
| TEC Üzemi áram/feszültség | 2.5A/6.3V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
Méret:


Termékleírás
Szabad tér lézerdiódák és lézerek állnak rendelkezésre impulzusos vagy folyamatos hullámú működéshez. Ezek az ingyenes-űrlézerek a kimeneti teljesítmények széles skálájával és különböző hullámhosszakkal állnak rendelkezésre. Az impulzuslézerek impulzusszélessége femtoszekundumtól nanoszekundumig terjed, az alkalmazási követelményektől függően.
Termék áttekintése:
1064 nm, 100 mW, nagy stabilitású szabad helyű lézerdióda modulok. Ezek a 100 mW-os, 1064 nm-es szabad{5}}űrlézerdióda modulok kiváló eltérést és sugárméret-specifikációt, nagy teljesítménystabilitást és hosszú élettartamot kínálnak. A modulhoz mellékelt illesztőprogram biztosítja a lézerdióda áramának pontos vezérlését, és nagy sebességű modulációt tesz lehetővé. A lézerdióda házának precíz vezérlése nagymértékben javítja a teljesítmény stabilitását és biztosítja a lézerdióda hosszú élettartamát. A sugárspecifikáció, valamint az áram- és hőmérsékletszabályozás tökéletes kombinációja ideálissá teszi ezt a modult tudományos és ipari alkalmazásokhoz.
Az adó optikai kialakítása a szabad térbeli lézeres kommunikációhoz:

Konkrét rajz:

Népszerű tags: 100mw 1064nm szabad tér lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










