Leírás
200W 960NM mikrocsatornás lézer sáv
Jellemzők:
- MCC egyszemű csomag
- Nagy kimeneti teljesítmény 200W (CW)
- Nagy stabilitás
- Hosszú élettartam
- Alacsony mosoly
- Ausn kötés
Alkalmazás:
- Orvosi
- Ipar
- Szivattyúzás

A Brandnew az MC960DL200 mikrocsatornás egyszemű dióda lézerét szállítja, AUSN kötési technológiát alkalmazva az alacsony mosoly, a stabil output teljesítmény, a nagy teljesítmény, a nagy hatékonyság, a hosszú élettartam és a nagy kompatibilitás többszörös előnyeivel, és széles körben alkalmazzák a lézer tömbökben és rakásokban
Dátumlap
Tételszám:MC960DL200
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 960nm |
| Működőképes üzemmód | CW |
| Kimeneti teljesítmény | 200W |
| Polarizáció | Tekercs |
| Hullámhossz -tolerancia | ± 10nm |
| Divergencia gyors fwwhm | 35DEG |
| Divergencia lassú fwhm | 8deg |
| Elektromos | |
| Működési aktuális LOP | 210A |
| Küszöbértékű lth | 30A |
| Üzemi feszültség VOP | 2V |
| Termikus | |
| Működési hőmérséklet . | 22 ~ 28 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0 ~ 55 fok |
| Hűtőfolyadék |
Ionmentesített víz<20um |
| Áramlási sebesség/sáv | 0,3 ~ 0,4L/perc |
| Maximális bemeneti nyomás | 380kpa |
Rajz:

Népszerű tags: 200W 960NM mikrocsatornás lézeres bár beszállítói, Kína gyártói, gyár, nagykereskedelem, Kínában készült










