80 W-os 1064 nm-es CS egysávos dióda lézer
A 80 W-os, 1064 nm-es CS Single Bar Diode Laser egy nagy teljesítményű félvezető lézer (lézerdióda), amely egydimenziós tömböt tartalmaz nagy kiterjedésű emitterekből, vagy 10-20 keskeny csíkot tartalmazó alrendszerekből. Általában 20 és 50 közötti sugárzót tartalmaznak, mindegyik pl. 100 um széles.
Az eszköz által kibocsátott lézerfény láthatatlan, és káros az emberi szemre. Ne nézzen közvetlenül a szálkimenetbe vagy a kollimált nyalábba annak optikai tengelye mentén, amikor az eszköz működik. Működés közben megfelelő lézeres védőszemüveget kell viselni.

Áttekintés
Jellemzők:
CS típusú passzív hűtő
Nagy fényerő és nagy megbízhatóság
Egységes gerenda profil
Szűk spektrum
Alkalmazás:
Nyomtatás
Medica
Kollimált szilárdtest lézeres szivattyúzás
Közvetlen alkalmazások, például anyagfeldolgozás

Adatlap:
Cikkszám: CC1064DL80
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 1060 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Munkamód | CW |
| Kimeneti teljesítmény | 80W |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 35Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 8Deg |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 88A |
| Küszöbáram Ith | 5A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.5~2V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 60% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | -0,3 nm/fok |
Rajz:

Népszerű tags: 80w 1064nm cs egysávos dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










