780 nm-es 60 W-os egysávos dióda lézer
780 nm-es, 60 W-os egysávos dióda lézer, lézerszerszámos ragasztás CS típusú tartóban; a szerszám és a hűtőborda közé egy CTE-illesztett alegység került, hogy pufferrétegként szolgáljon. A dióda rúd a CuW alegységhez van rögzítve arany/ón forrasz segítségével, amely egy réz hűtőbordára van felszerelve, amely a P- oldalként működik. Az N-oldal a P-oldalhoz van kötve. A tipikus kimeneti teljesítmény 60-300 W CW vagy QCW módban, így kiválóan alkalmas szilárdtest-szivattyúzásra, közvetlen dióda anyagfeldolgozásra, orvosi, reprográfiai és világítási alkalmazásokra.
Jellemzők:
A teljesítmény 40w, 60w, 80w, 100w lehet
Szabványos CS típusú passzív hűtő 10 mm széles lézerdióda rúddal
FAC-val elérhető, Fast Axis Divergence (FWHM) 1Deg
Fő alkalmazás:
Nyomtatás
Orvosi
Kollimált szilárdtest lézeres szivattyúzás
Közvetlen alkalmazások, például anyagfeldolgozás

Adatlap
Cikkszám: CC780DL60
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 780 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 60W |
| Munkamód | CW |
| Kibocsátó száma | 19 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 60A |
| Küszöbáram Ith | 10.5A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.85V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 52% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
| Hőmérséklet-együttható | ~0,3nm/fok |
Rajz

Népszerű tags: 780nm 60w-os egysávos dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










