80 W 940 nm CS-Lézerdióda-tömbök felszerelése
Lézerdióda-csomagok egyetlen lézersávhoz vezetési vagy vízmakró{0}}csatornákkal, amelyek nagy hőelvezetéssel és példátlanul halk mosollyal hűtenek.
Egyrúddiódás lézertartóink forrasztás nélküli{0}}lézerrúd-rögzítési technikával vannak rögzítve, amely javítja az általános teljesítményt és meghosszabbítja a lézerdióda élettartamát-.
Lehetőség van különféle optikai szerelvények hozzáadására mindkét optikai tengely kollimálásához
Versenyelőnyök
Nos és magas minőségi ellenőrzés
Gyors szállítás
Versenyképes árak
Kis rendelés elfogadható
Személyre szabott opciók is kifejleszthetők az Ön egyedi igényeinek megfelelően.

Adatlap
Cikkszám: CC940DL80
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 940 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 80W |
| Spektrális szélesség FWHM | <4.5nm |
| Lejtési hatékonyság | >1.0W/A |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 73A |
| Küszöbáram Ith | 6A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.6V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 68% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
| Hőmérséklet-együttható | ~0,3nm/fok |
Rajz

Népszerű tags: 80w 940nm cs-mount lézerdióda tömb beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










