Leírás
80 W-os 808 nm-es dióda lézeres CS rúd Limo FAC lencsével
Jellemzők
FAC vagy SAC objektívvel (Limo / Fisba / Ingeneric opcionális)
Szabványos CS típusú passzív hűtő
808 nm, 940 nm és 1064 nm... (egyéb kérésre)
Alkalmazások
Nyomtatás
Medica
Szivattyúzás
Anyagfeldolgozás

Adatlap
Cikkszám. CC808SB80
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 80W |
| Spektrális szélesség FWHM | 4 nm |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 35Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 8Deg |
| Lejtési hatékonyság | ~1.1W/A |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 80A |
| Küszöbáram Ith | 10A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.8V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
| Hőmérséklet-együttható | ~0,3 nm/℃ |
Rajz

Népszerű tags: 80w 808nm dióda lézer cs bar limuzin fac lencsével beszállítók, gyártók Kína, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










