Leírás
30 W-os 808 nm-es lézerdióda CS rúd
Gyors részletek:
Az AuSn Solder hosszú élettartamot biztosít
Hűtőborda: Cu / WCu90 / WCu85 testreszabható
A gyorstengely igény szerint kollimálható. (Limo / Fisba / Ingeneric opcionális)
20W-60W CW és 100W-300W QCW lézerdióda rudak kaphatók
795 nm, 808 nm, 940 nm, 976 nm (+/-3 nm, +/-5 nm, +/-10 nm)
Alkalmazások:
Szilárdtest-szivattyúzás (DPSS lézer), infravörös világítás, orvosi&erősítő; esztétikai kezelés és laboratóriumi kutatás
Adatlap
Cikkszám. CC808SB30
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 30W |
| Spektrális szélesség FWHM | 4 nm |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 35Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 8Deg |
| Polarizációs mód | TE |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 33A |
| Küszöbáram Ith | 10A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.8V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
| Hőmérséklet-együttható | ~0,3 nm/℃ |
Csomag rajz

Népszerű tags: 30w 808nm lézerdióda cs bar beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










