Leírás
20 W-os, 780 nm-es vezetőképességű, hűtött egysávos dióda lézer
![]() Fő jellemzője: Nagy teljesítményű Alacsony mosoly hatékonyság Keskeny vonalú spektrum Magas megbízhatóság Fő alkalmazás: A védelem, az ilyen rendkívül megbízható eszközök számos kritikus alkalmazás kulcsát jelentik |
Cikkszám:CC780DL20
Cikk neve: 20w 780nm vezetési hűtésű dióda lézer
| Optikai paraméter | |
| Erő | 20w |
| Hullámhossz | 780 nm |
| Központi hullámhossz eltérés | 5 nm |
| Kitöltési tényező | 20 százalék |
| Spektrális sávszélesség (FWHM) | <> |
| Hőmérséklet jellemzői | 0.28nm/fok |
| Gyors tengely divergencia | <> |
| Gyors tengely divergencia | <> |
| Polarizáció | TM |
| Elektromos paraméter | |
| Üzemi áram | 25A |
| Küszöbáram | 4.5A |
| Üzemi feszültség | 2.1V |
| Lejtési hatékonyság | 1.1W/A |
| Konverziós hatékonyság | 45 százalék |
| Mások | |
| Working Tem. | 10-35 fok |
| Tárolási feltételek | -40~70 fok |
Részletes rajz:
Népszerű tags: 780nm cw védelmi lézerdióda rúd beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott











