100W 940nm multi -emitter lézer chip
Támaszkodjon egy teljesen vertikálisan integrált dióda lézerrúdra és chip -szállítóra, aki nagy mennyiségű termelési kapacitást kínál széles hatalom és hullámhosszon .
A Brandnew a dióda lézertechnika megalapozott vezetője, és továbbra is előrelépést tesz a kimeneti teljesítmény, a fényerő, a hatékonyság és a divergencia területén
Jellemzők:
Több kibocsátó 19 kibocsátóval
2000um üreghossz, 150um emitter szélessége
Rúdvastagság 110um, bár hossza 10 mm
Egyedi technológia a legmagasabb megbízhatóság és élettartam érdekében

Adatlap
Tételszám: LC940SB100
Cikk neve: 100W 940NM Multi EMITER lézer chip
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 940nm |
| Hullámhossz -tolerancia | ± 10nm |
| Optikai teljesítmény | 100W |
| Emitter mennyiség | 19 |
| Emitter szélessége | 150um |
| Emitter hangmagasság | 500um |
| Üreghossz | 2000 -es |
| Rúd hossza | 10 mm |
| Rúdvastagság | 110um |
| Elektromos | |
| Küszöbáram ITH | 9A |
| Üzemeltetési áram IOP | 100A |
| Üzemi feszültség VOP | 2V |
| Termikus | |
| Teszthőmérséklet | 25 fokozat |
| Hullámhossz hőmérsékleti együtthatója | 0,35nm/ fok |
LIV -térkép

Népszerű tags: 100W 940Nm Multi EMITER lézeres chipek beszállítói, Kína gyártói, gyár, nagykereskedelem, Kínában készült










