10 W-os és 18 W-os 915 nm-es Single Emitter lézeres csupasz chip
Funkció:
Magas konverziós hatékonyság
Élettartam 2000 óra
Testreszabott termék
Rövid szállítási idő
Nyílt technológia
A BrandNew Laser elsősorban anyagfeldolgozásra, orvosi használatra és szivattyúzásra szolgál.
Hullámhossz 8xxnm és 9xxnm
nagy teljesítményű félvezető dióda lézerchip, nagy teljesítményű rúd és egy emitteres dióda, valamint testreszabható.

Termékleírás:
| Művelet | |
| Központi hullámhossz | 915 nm |
| Optikai kimeneti teljesítmény | 10W |
| Üzemmód | CW |
| Teljesítmény moduláció | 100% |
| Mértani | |
| Kibocsátó szélessége | 95um |
| Emitter Pitch | 400 um |
| Üreg hossza | 4000 um |
| Chip magassága | 125 um |
| Elektrooptikai adatok | |
| Gyors tengely divergencia | 29 fok |
| Lassú tengely divergencia | 9 fok |
| Spektrális sávszélesség | 4 nm |
| Lejtési hatékonyság | 1W/A |
| Konverziós hatékonyság | 52% |
| Küszöbáram | 0.7A |
| Üzemi áram | 11A |
| Üzemi feszültség | 1.8V |
| Hőmérséklet jellemzői | 0,33 nm/℃ |
| Polarizáció | TE |
| LD üzemi hőmérséklet | 25℃ |
1. A fenti adatok tesztje 25 ℃-on, hacsak másképp nem jelezzük
2. Kerülje a kondenzációs környezetben történő üzemeltetést és tárolást. Ha túllépi az üzemi hőmérsékletet, az eszköz élettartama csökken.
3. Az élettartam csökken, ha meghaladja a névleges kimeneti teljesítményt
Népszerű tags: 10W 915nm Laser Bare Chip beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










