Termékleírás
OEM ODM hullámhosszú 500W 905nm chip LED CHIP Single Bar
Jellemzők:
-
Nagy lézerteljesítmény
-
Magas hatásfok
-
Hosszú élettartam, nagy megbízhatóság
Alkalmazások:
- Eredeti lézeres gyártás
- Ipari vágás
- Lézeres gyártás

Cikkszám: LC905SB500
A cikk neve: 905 nm-es 500 W-os egysávos lézerchip
| Optikai | Typ |
| Központi hullámhossz | 905 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 500W |
| Munkamód | QCW |
| Kibocsátók száma | 4 |
| Kibocsátó szélessége | 300μm |
| Kibocsátó Hangmagasság | 400μm |
| Üreg hossza | 750 |
| Bar szélessége | 1,6 nm |
| Tengelyeltérés (FWHM) | 10/36Deg |
| Vastagság | 150μm |
| Lejtési hatékonyság | 0.8W/A |
| Polarizációs mód | TE |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 38A |
| Küszöb aktuális Lth | 0.8A |
| Üzemi feszültség Vop | 42V |
| Konverziós hatékonyság | 33% |
| Pulzus állapot | 200 |
| Frekvencia | 5K |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 25 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0.3nm/fok |
Rajz

A lézerdióda vagy befecskendezett lézerdióda olyan eszköz, amelyben egy dióda pn átmenetét használják fénykibocsátó közegként. Az energiát dióda előfeszítés formájában biztosítják, hasonlóan a fénykibocsátó diódához. A lézerdiódák jellemzően koherens, míg a fénykibocsátó diódák inkoherens fényt bocsátanak ki. A lézerdióda alapvető felépítése az alábbiakban látható.

Népszerű tags: oem odm hullámhossz 500w 905nm chip led chip egysávos beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott













