3W 808nm szereletlen lézerrúd chip
Az iparágban{0}}vezető félvezető technológián alapuló BrandNew a lézerchip opciók széles skáláját kínálja. Ezen opciók közül néhány a 450 nm-től 2100 nm-ig terjedő hullámhosszúságú, egy-kibocsátó lézerchip akár 20 W kimeneti teljesítménnyel és egyetlen-sávos lézerchip akár 600 W kimeneti teljesítménnyel, valamint a folyamatos hullámú (CW) és a kvázi-folyamatos hullámú (QCW) opciók. A lézerchip és -rúd különféle kitöltési tényezővel, csíkszélességgel, rúdszélességgel és üreghosszúsággal kapható, és testreszabott opciók is fejleszthetők az Ön egyedi igényeinek megfelelően.
Jellemzők:
- Kiváló forraszthatóság
- Állítsa be a magas szintű megbízhatóságot a helyszíni alkalmazásokban
- Tétel tesztelve
- Elérhető hullámhosszak (808-1064 nm)
Alkalmazás:
Fiber lézeres szivattyúzási forrás
Szilárd állapotú-lézeres szivattyúzási forrás
Közvetlen félvezető lézer

Adatlap:
Cikkszám: LC808SE3
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 3W |
| Munkamód | CW |
| Spektrális szélesség FWHM | 2 nm |
| Lejtési hatékonyság | 1.2W/A |
| Gyors tengely divergencia | 35Deg |
| Lassú tengely divergencia | 9Deg |
| Elektromos | |
| Küszöbáram | 0.4A |
| Üzemi áram | 2.8A |
| Üzemi feszültség | 1.75V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 60% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-35 fok |
| Hullámhossz hőm. Együttható | 0,28nm/fok |

Népszerű tags: 3w 808nm szereletlen lézerrúd chip beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










