
963 nm-es 25 W-os COS dióda lézer
Funkció
hullámhossz tartomány: 963-972 nm
kimeneti teljesítmény: 25w
Nagy tárolási hőmérséklet tartomány
alacsony hullámhossz hőmérsékleti együttható
Alkalmazás
3D érzékelők
Lidars
IR megvilágítások
Szilárdtest-szivattyúforrás
Erőátviteli kommunikáció
A 963 nm-972 nm-es hullámhossz-tartomány döntő fontosságú az optika és a fotonika szempontjából. A közeli infravörös spektrumban található, és különféle alkalmazásokban használják, például 3D-s érzékelőkben, Lidarokban, infravörös megvilágításban, szilárdtest-szivattyúkban és hálózati kommunikációkban.
A 3D-s érzékelésben kulcsfontosságú a robotika és a térképezés hatótávolságának pontossága szempontjából. A Lidars távolságok mérésére és 3D-s térképek készítésére használja, segítve az autótechnikát és az UAV-navigációt. Az éjszakai látás infravörös megvilágításában is létfontosságú.
A szilárdtest{0}}szivattyúk erre a sorozatra támaszkodnak távközlési, orvosi felszerelések és ipari feladatokhoz. Kulcsfontosságú a tápkommunikációban, lehetővé téve az optikai szálakon keresztüli gyorsabb és megbízhatóbb adatátvitelt.
Dátumlap
Cikkszám: COS962DL25
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 963-972 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 25W |
| Emitter szélessége | 230 um |
| Függőleges távoli mező 95% PIB | 54Deg |
| Oldalsó távoli mező 95% PIB | 10 Deg |
| Polarizációs arány TE/(TM+TE) | 97% |
| Elektromos | |
| Üzemi feszültség Vop | 1.55V |
| Üzemi áram Lop | 25A |
| Küszöb aktuális Lth | 1.2A |
| Lejtési hatékonyság | 10W/A |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,3nm/fok |
Rajz:

Népszerű tags: 25w 963nm cos dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott













